הזמנת חופשה במהירות האור
Israel Hotels
 
 
מלונות בצפון
 

מלונות בצפוןמחוז צפון-ישראל משתרע מרמת הגולן עד לבקעת בית שאן, ובתחומיו נמצאים כמה מאתרי הפולחן והנופש המרכזיים בישראל לרבות הכנרת והחרמון. בעקבות כך פורה התיירות באיזור ורבים המלונות בצפון הפרושים לכל אורכו.

מלונות בצפון– רמת הגולן:

רמת הגולן משתרעת על צפון-מזרח ישראל וגובלת עם סוריה. היא כוללת רמה טופוגרפית שטוחה המחורצת בואדיות הגדולות ביותר בארץ. הגולן הוא אחד האזורים המתויירים ביותר בישראל. חבל ארץ זה נהנה מטבע פראי,  מאוסף מרשים של שמורות טבע ומסלולי טיול, אתרים ארכאולוגיים והיסטוריים, אתר הסקי שעל החרמון, מבשלות בירה, יקבים , מטעי תפוחים ומסעדות. באיזור מגוון צימרים ומלונות בגולן הפרושים בסמוך לאתרים המרהיבים.

מלונות בצפון– טבריה וסובב כינרת:

הכנרת היא ימת המים המתוקים הגדולה בישראל. על גדותיה פרושים עשרות חופי רחצה מוסדרים, בחלקם מתקיימת פעילות אתגרית כמו שיט סירות ואופנועי ים, סקי מים ורחיפה. קיים היצע גדול של מלונות בכנרת לנוחיות המטיילים.  
העיר טבריה שלמרגלותיה הכנרת היא אחת מארבע ערי הקודש. היא נבתנה על ידי הורדוס ושמה ניתן לה לכבוד הקיסר הרומי טיבריוס. מספר המלונות בטבריה עומד על 32, והביקוש עבורם גבוה. טבריה היא יעד אטרקרטיבי בקרב האוכלוסיה החרדית ולכן בתקופות מסויימות בשנה חלק מהמלונות בטבריה נשכרים  במיוחד עבורם.
בין שכונותיה, נמצאים קברי צדיקים כמו הרמב"ם, רבי מאיר בעל הנס, רבי עקיבא, רמח"ל ואחרים המהווים מוקד עלייה ליהודים מהארץ ומהתפוצות. היא מרחק נגיעה מהכנרת, משמורת יער שוויץ ואטרקציות נוספות בגליל ובגולן.

מלונות בצפון– ארץ הגליל

בגליל מגוון נופים ואפשרויות בילוי: עמק החולה,רכס הרי נפתלי, המושבים, הקיבוצים והמושבות הותיקות - על שלל החוויות שהן מזמנות : חוות סוסים, טרקטורונים, יקבים, בתי בד, ועוד.
בכל קצותיו של הגליל נמצאים אתרי מורשת והסטוריה רבים, שמורות, מרכזי מבקרים ומסלולי טיול.גם מבחינת החוויה התרבותית הגליל לא מאכזב ומציע מגוון מוזאונים, גלריות, כפרי אומנים ואירועי תרבות.
קימיים פתרונות לינה רבים באיזור, צימרים, בתי אירוח ומלונות בגליל שניתן להתאים לכל חופשה ולכל כיס. חלק מהמלונות בגליל מעניקים הטבות למגוון האטרקציות הבלתי נדלה באיזור.

מלונות בצפון– עמקים ונצרת

בתוך מרחבים פתוחים, יערות ושדות אין קץ נמצאים משקים חקלאים, מרכזי מבקרים ייחודיים, אתרי מורשת, יקבים, מוזיאונים כגון מוזיאון מזרע הקטנה, מערת הפלמ"ח, גן לאומי בית שערים והמוזיאון האכיאולוגי עין דור.
אחת הערים הגדולות באיזור היא נצרת, שנחשבת לבירת הצפון. נצרת הייתה יישוב יהודי בימי הבית השני ושמה ככל הנראה לקוח מין השפה העברית. העיר מלאה ברובדים היסטורים ותרבותיים לשלוש הדתות. בעיר העתיקה ניתן למצוא את השוק המזרחי, את גלריית קקטוס שמציגה שרידים מבית המרחץ העתיק ועוד הרבה.

המלונות בנצרת מדורגים משלושה עד חמישה כוכבים ומהם ניתן להגיע בקלות גם לשאר המקומות בעמק יזרעאל. 
באתר זה תוכלו ללקט מידע אמין אודות המלונות בצפון, בכל איזור שבו תרצו לטייל. כולל מיקום, מידע חשוב, ארוחות והטובות נוספות מהמלון.
 
 
מלונות בארץ | מלון ספא | מלונות בתל אביב | דילים בתל אביב | כל הזכויות שמורות 2015 לחברת סימפלקס בע"מ