הזמנת חופשה במהירות האור
Israel Hotels
 
 

  מלונות באילת
  מלונות בים המלח
  מלונות בירושלים
  מלונות בתל אביב
  מלונות בחיפה
  מלונות בטבריה
  מלונות באשקלון
  מלונות בצפון
  מלונות בצפת
  מלונות בנתניה
 

רשת מלונות טמרס

שמה לה כמטרה להיות המובילה בענף האירוח. מגוון מלונות Tamares, הממוקמים באתרים מובחרים בישראל ומנוהלים על ידי מיטב המומחים,

רשת מלונות טמרס

מציבים סטנדרטים חדשים בענף המלונאות בארץ. Tamares הינה קבוצה בבעלות פרטית, בעלת עסקים חובקי עולם בתחומי הפיננסים, הנדל"ן, הטכנולוגיה  והנופש. משרדיה ממוקמים בהלסינקי, לאס וגאס, לונדון, ניו-יורק, תל אביב, ואדוז וציריך. קבוצת מלונות Tamares תרה בהתמדה אחר הזדמנויות להשקעה בכל העולם, וכיום היא מתמקדת באזורי צפון אמריקה, אירופה ו-ישראל. הצלחות הקבוצה נשענות על יכולתם של אנשיה (הכוללים מנהלים, יועצים ומומחים מובילים), לאתר הזדמנויות השקעה פוטנציאליות ברחבי העולם, ולפעול במהירות ובהחלטיות. חמשת ספינות הדגל של טמרס בישראל הן:

מלונות טמרס באזור ים המלח

  • מלון דניאל ים המלח, מספק חווית נופש מפנקת ומפתיעה המשלבת פנאי, בילוי וספא ושלל אפשרויות בילוי ובידור אינסופיות. אופיו הייחודי של המלון מושפע מהסביבה הגיאוגרפיות וההיסטורית בה הוא שוכן- הדבר בא לידי ביטוי בעיצוב האוריינטלי, המזון המשובח והמקורי וכמובן באירוח הלבבי והחם כראוי לטמפרמנט הישראלי. בית המלון דניאל ים המלח, היה בעבר שייך לרשת פתאל והיום משלב בתוכו את ספא שיזן היוקרתי.
  • ספא שיזן בדניאל ים המלח, מהווה את גולת הכותרת של הנופש במלון דניאל ים המלח. הספא נועד לספק לאורחי המלון חווה מענגת ומרגיעה של טיפולי בריאות ואסתטיקה. עוד על מלון דניאל ים המלח..

 

 

מלונות טמרס באזור תל-אביב

  • מלון דניאל הרצליה, מלון דניאל הרצליה משלב באופן מושלם מתחם לבילוי ועסקים לחוף הים התיכון. ה-מלון שופץ באופן כולל ועוצב ע"פ סטנטרטים בינלאומיים. מלון דניאל הרצליה מתאפיין בשירות ברמה הגבוהה ביותר, במתן שירות עסקי מתקדם ובמגוון חוויות קולינריות משובחות. עוד על מלון דניאל הרצליה..
  • מלון ספא Shizen בהרצליה, מלון ספא שיזן על חוף ימה של הרצליה פיתוח, הינו מקום המטפח בריאות ושלוות נפש ומושפע מקסמי המזרח המשולבים באלגנטיות בעיצוב העדין והמרגיע. המלון הוקם על פי קונספט ייחודי המהווה תקדים בתחום מלונות הספא בארץ המתמקד בפרטים הקטנים המקנים תחושת רוגע ונינוחות ומביאים את השהייה לחוויה אינטימית במיוחד. עוד על מלון ספא שיזן...
 
 
מלונות בארץ | מלון ספא | מלונות בתל אביב | דילים בתל אביב | כל הזכויות שמורות 2015 לחברת סימפלקס בע"מ